شما در این صفحه می‌توانید فایل‌های مورد نیاز خود را دریافت نمائید. این فایل‌ها در قالب‌های عکس و پی دی اف قرار داده شده اند. این فایل‌ها صرفاً برای دسترسی شما به آنها و رفع نیاز شماست

برای نصب بهتر است با کارشناسان نصب ساویس جی پی اس و یا واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

در قسمت بروشور، کاتالوگ و تراکت این فایل‌ها فقط به صورت نمونه هستند برای آشنایی شما،

اگر تمایل به داشتن اصل فایل‌ها دارید تا از آنها در فعالیت‌های بازاریابی و فروش استفاده کنید، با کارشناسان پشتیبانی یا فروش تماس بگیرید.

pdf
نوع فایل: PDF ، حجم فایل: 440KB

راهنمای نصب ردیاب خودرو

در این فایل شما خواهید آموخت که چگونه یک دستگاه را خودتان نصب کنید (هر چند که ما پیشنهاد می‌کنیم جهت نصب ردیاب خودرو از کارشناسان نصب ساویس جی پی اس استفاده کنید). همینطور در این فایل نقشه سیم کشی دستگاه ردیاب خودرو و همینطور اعمال تنظیمات اولیه از طریق ارسال اس ام اس و نیز نحوه نصب قطع کن موتور به دستگاه، برای آشنایی آورده شده است. ولی پیشنهاد ما به شما این است که برای نصب بهتر با پشتیبانی ساویس جی پی اس تماس بگیرید.

pdf
نوع فایل: PDF ، حجم فایل: 850KB

بروشور ردیاب خودرو

در این فایل شما با کاربری های متفاوت ردیاب خودرو آشنا خواهید شد و همینطور درباره قابلیت‌های ردیاب خودرو و نیز ویژگی‌های مخصوص دستگاه‌های ساویس جی‌پی‌اس آشنا خواهید شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش ساویس جی پی اس تماس بگیرید.

winzip
نوع فایل: Zip ، حجم فایل: 865KB

قسمت روی کاتالوگ ردیاب خودرو

فایل تصویر کاتالوگ ردیاب خودرو ساویس جی پی اس، بعد از دریافت فایل آن را از حالت فشرده (ZIP) خارج نمائید. جهت دریافت اصل فایل برای چاپ با واحد فروش تماس بگیرید.

TracetA5
نوع فایل: JPG ، حجم فایل: 2MB

تراکت ردیاب خودرو

این فایل تصویری تراکت ردیاب خودرو جهت تبلیغات محلی و ویزیتوری است. جهت دریافت اصل فایل برای درج شماره و آدرس خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید.