ردیاب, ردیابی وسیله

کیف پول با قابلیت ردیابی

کیف پول با قابلیت ردیابی

یکی از جدیدترین محصولات مجهز به جی پی اس، کیف پول های با قابلیت ردیابی هستند که موجب افزایش امنیت پول نقد، کارتها و مدارک شما می شود. این کیف پول مجهز به آخرین تکنولوژی های سیستم جی پی اس بوده و در واقع یک کیف هوشمند با قابلیت ردیابی آنلاین است.

مراحل ردیابی کیف پول هوشمند:

  1. دانلود برنامه Cashew به صورت کاملا رایگان به وسیله یک گوشی هوشمند
  2. همگام سازی بین کیف پول مورد نظر با گوشی هوشمند با روشن کردن بلوتوث
  3. ثبت اثر انگشت شخص در برنامه کیف پول هوشمند

قابلیت های کیف پول هوشمند قابل ردیابی:

  • مجهز به سنسور اثر انگشت

این کیف پول هوشمند مجهز به سنسور اثر انگشت جهت شناسایی هویت صاحب کیف پول است. در این صورت اگر کیف پول هوشمندتان گم شود هیچکس جز شما نمی توانید آن را باز کند. شما می توانید اثر انگشت خود و حداکثر 20 نفر از افراد مورد نظرتان را به تنظیمات کیف وارد کنید تا در صورت مفقود شدن شخص دیگری نتواند آن را باز کند.

  • بلوتوث

شما می توانید با استفاده از بلوتوث کیف پولتان را به گوشی هوشمندتان وصل کنید. در این حالت اگر کیف خود را در جایی بگذارید گوشی شما سریعا برای شما پیامک هشدار ارسال می کند. علاوه بر این اگر یادتان رفت آخرین بار کیف پولتان را کجا گذاشتید می توانید از طریق گوشی هوشمندتان آن را ردیابی کنید. گوشی هوشمند شما هواره آخرین مکان کیف پول را ثبت می کند.

  • فناوری جی پی اس ( GPS)

یکی دیگر از قابلیت های جذاب کیف پول های هوشمند داشتن فناوری جی پی اس است. برای مثال وقتی کیف پول در نزدیکی خود جا بگذارید پیامک هشدار از طریق فناوری جی پی اس برای شما ارسال می شود. در صوتی که کیف پول شما سرقت شود، نرم افزار Cashew همه کیف پول های موجود در نزدیکی شما را از طریق نقشه به شما نشان می دهد. شما می توانید نام کیف پول خود را که قبلا به سیستم وارد کرده اید در نقشه ببینید و آن را پیدا کنید.

  • مجهز به گیره الکترونیکی

کیف پول های هوشمند دارای قفل بوده و تنها با اثر انگشت صاحب کیف تایید و باز می شوند. در صورتی که فرد غیر مجاز سغی در باز کردن کیف پول ها کند کیق قفل خواهد شد.

  • زنگ هشدار

یکی از ویژگی های جالب این کیف پول ها اعلام زنگ هشدار است. این زنگ مربوط به بخش Buzz My Cashew برنامه هوشمند است. شما می توانید صدای هشدار را دنبال کرده و کیف پولتان را پیدا کنید.

  • دارای باتری قابل شارژ

این کیف پول های هوشمند دارای باتری های قابل شارژ هستند که به مدت 9 ماه شارژ می شوند. این کیف پول ها ظاهری مشابه با کیف پول های رایج دارند و در آن بخش هایی برای قرار گرفتن کارت های دیجیتالی و پول نقد تعبیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *