جی پی اس, ردیاب, ردیابی افراد

کمربند هایی با قابلیت ردیابی

کمربند هایی با قابلیت ردیابی

فناوری جی پی اس قابلیت های شگفت انگیزی به دنیای امروز معرفی می کند. امروزه ردیابی با فناوری جی پی اس حتی به صنعت پوشاک نیز راه یافته است. با استفاده از این فناوری امکان استفاده بهینه و کاربردی در لوازم و پوشاک گوناگون امکان پذیر شده است.

یکی از جالب ترین محصولات پوشاک مجهز به فناوری جی پی اس تولید کمربند های قابل ردیابی است. این کمربندها بهترین گزینه برای علاقه مندان به کوهنوردی، صحراگردی، طبیعت گردی و سفرات پرمخاطره و هیجان انگیز هستند.

این کمربندهای از مواد شیمیایی با خاصیت ضد آب و ضد پارگی و ضد آتش ساخته شده است. این کمربندها مقاومت بسیار بالایی در هنگام بالارفتن از موانع، حمل بارهای سنگین و .. دارند و به همین دلیل از استحکام بسیار مناسبی برخوردارند.

کمربندی که می بینید همچون کمربندهای نظامیان سوراخ ندارد و به شکل ریلی دور کمر شما تنظیم می شوند. عدم وجود سوراخ کاری کارکرد این کمربند ها را افزایش داده است.

ویژگی منحصر به فرد این کمربندها امکان ردیابی افراد است. این کمربندها دارای جی پی اس (GPS) بوده که در قسمت سگک تعبیه شده است. از این کمربندها می توان برای ردیابی افراد استفاده کرد. تنها نیاز است نرم افزار ردیابی را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کنید تا در هر زمان و مکان بتوانید موقعیت مکانی خود را ارسال کنید.

این فناوری برای کوهنوردان و طبیعت گردان بسیار مفید است زیرا می توانند در هنگام اضطرار و خطر موقعیت مکانی خود را جهت کمک رسانی ارسال کنند. سگک این کمربند ضد ضربه بوده و به گونه ای ساخته شده که ردیاب درون آن کاملا مخفی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *