ردیاب, ردیاب پرتابل, ردیاب جی پی اس, ردیاب شخصی, ردیابی افراد

نکات کلیدی در خرید ردیاب کودک

نکات کلیدی در خرید ردیاب کودک1

نکات کلیدی در خرید ردیاب کودک

ردیاب کودک دستگاهی کاربردی برای نشان دادن اینکه فرزند دلبند شما در هر لحظه از زمان در چه مکانی قرار دارد. زمانی که فرزند شما به مدرسه می رود، با دوستان خود مشغول بازی در پارک است و…، شما همواره نگران سلامت و امنیت او هستید. زمانی که صحبت از امنیت فرزندتان در میان باشد نمی توانید به سادگی از کنار آن بگذرید. همواره نگرانی و اضطراب را می توانید در والدین مشاهده کنید. اگر تا به حال برایتان پیش آمده که فرزند خود را در یک پاساژ یا فروشگاه بزرگ و شلوغ گم کنید، احتمالا می دانید که این یکی از بدترین اتفاقات ممکن در کل زندگی یک فرد می باشد.

ردیاب کودک پاسخی به بسیاری از مشکلات شماست. با خرید یکی از این ردیاب ها برای فرزند خود، از مکانی که در هر لحظه در آن قرار دارد مطلع شوید. مطمئنا با این دستگاه اضطراب شما کم خواهد شد و زمان بیشتری را می توانید به استراحت و کار های شخصی خود اختصاص دهید. فرزند شما با ردیاب تحت کنترل است و در صورت لزوم می توانید به یاری او بشتابید. با این نحوه ی کنترل، اجازه می دهید که کودک شما از سنین پایین با استقلال شخصی آشنا شود و در آینده در اجتماع فرد موفق تری باشد. زمانی که قصد خرید ردیاب برای کودک خود را دارید، باید به نکات مهمی توجه کنید. برخی از این نکات را در ادامه مشاهده می کنید.

نکات کلیدی در خرید ردیاب کودک1

ردیاب کودک دستگاهی کاربردی برای نشان دادن اینکه فرزند دلبند شما در هر لحظه از زمان در چه مکانی قرار دارد. ردیاب کودک پاسخی به بسیاری از مشکلات شماست. مطمئنا با این دستگاه اضطراب شما کم خواهد شد و زمان بیشتری را می توانید به استراحت و کار های شخصی خود اختصاص دهید.

استفاده درون منزلی ردیاب کودک

متاسفانه بسیاری از ردیاب ها زمانی که فرزند شما درون منزل باشد، کارایی لازم را ندارند. این در حالی است که مکان یابی درست کودک زمانی که درون منزل است از اهمیت بالایی برخوردار است. به خصوص اگر فرزند شما بیشتر زمان خود را درون منزل سپری می کند، مطمئن شوید که دستگاه ردیاب کودک به نیاز های شما پاسخ خواهد داد.

ردیابی لحظه به لحظه

زمانی که نیاز دارید از مکان کودک خود با خبر شوید، زمان ارزشمند است و شما نباید منتظر بمانید. اگر نظارت لحظه به لحظه ی کودک برای شما اهمیت دارد، مطمئن شوید ردیابی که انتخاب می کنید از این ویژگی برخوردار باشد. بعضی ردیاب ها هر 15 یا 30 دقیقه یک بار محل کودک را نمایش می دهند. در مواقع اورژانسی این نوع ردیابی شما را به دردسر خواهد انداخت.

نکات کلیدی در خرید ردیاب کودک2

دقت ردیاب کودک

این آیتم را به عنوان مهمترین آیتم در خرید ردیاب در نظر بگیرید. اگر محصولی که خریداری می کنید نتواند به درستی موقعیت مکانی فرزندتان را نشان دهد، بی مصرف خواهد بود. زمان خرید مطمئن شوید ردیاب کودکی که انتخاب کرده اید، مکان دقیق را به شما نشان دهد. همچنین ردیاب را برای دقت در هنگام استفاده ی درون منزل نیز بررسی کنید.

بازی و سرگرمی

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که کودک شما ردیاب را نزد خود نگه خواهد داشت، اطمینان حاصل کنید که دستگاه ردیاب دارای بازی های سرگرم کننده باشد. چه چیزی بیشتر از بازی و سرگرمی می تواند کودک را مجذوب خود کند؟ برخی از مدل های ردیاب کودک این ویژگی را دارند و کودکان را ترغیب به همراه داشتن ردیاب می کنند.

دو راه ارتباطی در ردیاب کودک

ردیاب ها وظیفه ی نشان دادن موقعیت مکانی را بر عهده دارند. گاهی اوقات علاوه بر دانستن موقعیت مکانی، نیاز است تا با کودک خود صحبت کنید. اگر ارتباط با کودک از طریق گفت و گو برای شما اهمیت دارد، ردیابی را خریداری کنید که به شما این امکان را بدهد.

دکمه وحشت در ردیاب کودک

اگر کودک شما گم شود یا به هر دلیلی احساس وحشت کند، لازم است تا به نحوی آن را به اطلاع شما برساند. برخی از ردیاب ها دارای دکمه هشدار وحشت یا panic alert هستند. با فشردن این دکمه شما از این خطر مطلع خواهید شد. در این وضعیت به صورت شخصی یا با کمک از مراکز اورژانسی می توانید به کمک فرزند خود بروید. برای کودکانی که تنها به مدرسه می روند، این ویژگی بسیار مفید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *