جی پی اس, ردیاب, ردیاب پرتابل, ردیاب شخصی, ردیابی افراد

مواردی که باید برای ردیاب کودک مد نظر قرار داد

ردیاب کودک ضد آب

ردیاب کودک دستگاهی بسیار کاربردی است که می تواند امنیت فرزند شما را افزایش دهد و آسودگی خیال را برای شما به همراه داشته باشد. با وجود این ردیاب ها دیگر لازم نیست همواره نگران فرزندان خود باشید. پیدا کردن ردیاب مناسب برای کودکتان می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد.

مواردی که باید برای ردیاب کودک مد نظر قرار داد

ردیاب کودک دستگاهی بسیار کاربردی است که می تواند امنیت فرزند شما را افزایش دهد و آسودگی خیال را برای شما به همراه داشته باشد. با وجود این ردیاب ها دیگر لازم نیست همواره نگران فرزندان خود باشید. همچنین لازم نیست تا هر جایی در کنار آن ها باشید. شما تنها کافیست روی آن ها نظارت داشته باشید و در صورت لزوم وارد عمل شده و به فرزند خود کمک کنید.

ردیاب های زیادی در بازار موجود هستند که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. شما با توجه به آنچه که از یک ردیاب کودک انتظار دارید، باید اقدام به خرید ردیاب کنید. البته ویژگی های کلی ردیاب های بسیار شبیه به هم هستند. برای مثال همه ی آن ها مکان کودک شما را در زمان نشان می دهند.

پیدا کردن ردیاب مناسب برای کودکتان می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد. اینکه بدانید چه ویژگی های برای شما ارزشمندتر هستند می تواند به انتخاب کمک کند. با ویژگی های مهم می توانید دایره ی انتخاب خود را تنگ کنید تا نهایتا به ردیاب مورد نظر خود برسید. اگر به دنبال ردیاب کودک ساعتی یا ردیابی هستید که در جیب فرزندتان مخفی شود، باید بدانید که مدل های متنوعی از ردیاب برای این منظور وجود دارند. شما باید فاکتور هایی را جهت انتخاب بهترین ردیاب مد نظر قرار دهید.

مواردی که باید برای ردیاب کودک مد نظر قرار داد

رنج سنی ردیاب کودک

در هر سن و سالی می توان ردیاب ها را برای کودک به کار گرفت. اما بسیاری از تولید کنندگان رنج سنی استفاده از ردیاب را بر روی آن نوشته اند. این رنج سنی بر اساس بزرگی دکمه ها و راحتی کار با آن ها تعیین شده است. اینکه انگشتان کوچک فرزند شما بتواند با دکمه های روی ردیاب کار کند و درخواست کمک بفرستد، اهمیت دارد. همچنین کودک باید بتواند در صورت لزوم به تنهایی ردیاب را از خود جدا کند یا آن را به خود متصل کند. اگر نگران این هستید که شخصی ردیاب را از فرزند شما جدا کند، از ردیاب کودک با ویژگی ضد تهاجم (anti-tamper) استفاده کنید.

عمر باتری ردیاب کودک

مطمئن شوید ردیابی را برای کودک انتخاب می کنید که باتری آن برای چند روز ردیاب را روشن نگه می دارد. ردیاب هایی که باتری را تنها برای کمتر از یک روز نگه می دارند و هر روز نیاز به شارژ مجدد دارند، ردیاب های نسبتا بی استفاده ای هستند. داشتن این ردیاب ها تقریبا مانند این است که فرزند شما ردیابی ندارد! ردیاب ها برای شرایطی طراحی شده اند که کنترل اوضاع در دست نیست. اگر قرار باشد ردیاب در چنین شرایطی خاموش شود، همان بهتر که اصلا نباشد.

 راحتی ردیاب کودک

بدون اینکه کودکتان ردیاب را دور مچ خود نبندد (در ردیاب های ساعتی) یا آن را به خود وصل نکند، شانسی برای ردیابی او ندارید. مطمئن شوید که مواد به کار رفته در ساخت ردیاب از کیفیت لازم برخوردار باشند و انعطاف پذیری داشته باشند. همچنین مطمئن شوید که پوست فرزند شما به مواد به کار رفته در ردیاب حساسیت نداشته باشد. همانقدر که کیفیت ردیابی و عمر باتری دستگاه ردیاب اهمیت دارد، راحتی آن نیز مهم است.

ردیاب کودک ضد آب

ردیاب کودک ضد آب

بچه ها همواره دستان خود را کثیف می کنند و به این معناست که مرتبا باید دستان خود را بشویند. تنها مدل های محدودی از ردیاب وجود دارند که به معنای واقعی کلمه ضد آب هستند. اما با خرید ردیاب کودک با کیفیت، مطمئن شوید که ردیاب در برابر مقدار محدود آب و کثیفی مقاوم است.

فنس جغرافیایی ردیاب کودک

فنس جغرافیایی یک ویژگی بسیار کاربردی است که بر روی برخی ردیاب های کودک وجود دارد. به وسیله ی این ویژگی می توانید بر روی نقشه یک یا چند محدوده و مسیر رفت و برگش برای کودک خود تعریف کنید. در صورتی که فرزند شما از مسیر یا محدوده های تعیین شده خارج شود، دستگاه پیامی را برای شما فرستاده و شما را مطلع می کند. فنس جغرافیایی بدون شک از ویژگی های ضروری برای ردیاب کودک به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *