ردیاب, ردیاب آهنربایی, ردیاب خودرو

معرفی ردیاب خودرو

معرفی ردیاب خودرو

ردیاب خودرو وسیله ای با ابعاد کوچک (تقریبا اندازه یک گوشی موبایل) می باشد که با نصب یک سیمکارت راه اندازی می شود. شما می توانید این وسیله کارآمد را داخل در، سقف و یا درون داشبورد ماشین جاسازی کنید.

بعضی از این دستگاه ها باید سیم کشی شوند که این کار به راحتی قابل انجام است اما برخی دیگر از ردیاب های خودرو نیازی به سیم کشی نداشته و قابل حمل هستند. شما می توانید این ردیاب ها را به راحتی روی انواع خودرو های داخلی، خارجی، سبک و سنگین نصب کنید.

پس از نصب سیمکارت بر روی ردیاب خودرو شما می توانید خودرور خود را در هر زمان و مکانی ردیابی کنید. ردیابی خودرو از طریق ماهواره های جی پی اس و با ارسال پیامک به صاحب خودرو صورت می گیرد.

همچنین اینترنت سیمکارت ردیاب خودرو، موقعیت را به پنل کاربری مخابره کرده و برای صاحب خودرو این امکان را فراهم می سازد که در هر لحظه و در هر کجای دنیا بتواند موقعیت خودروی خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت ردیابی دنبال کند. همچنین دستگاه ردیاب خودرو در صورت باز و بسته شدن در خودرو یا ضربه خوردن، پیامک هشدار برای صاحب خودرو ارسال می کند.

ردیاب خودرو چگونه کار می کند؟

ردیاب های خودرو مانند یک دزدگیر خودرو را عمل می کنند زیرا قابلیت اتصال به آژیر هشدار را دارند.  از طرفی ردیاب خودرو دارای سنسور ضربه هستند که بر اثر ضربه فعال می شود. با نصب ردیاب خودرو بر روی ماشین و از طریق ریموت کنترل و ارسال پیامک امکان باز و بسته کردن درهای ماشین از هر نقطه ای از دنیا امکان پذیر است. با استفاده از این دستگاه می توان خودرو دزدیده شده را به راحتی ردیابی کرد.

اگر ردیاب خودرو را در ماشین خود نصب کنید می توانید از طریق ارسال پیامک و یا دستور از داخل پنل کاربری، ماشینتان را خاموش کنید. در این حالت ماشین تنها در صورت ارسال پیامک و یا از ارسال دستور از داخل پنل به ردیاب، توسط صاحب خودرو روشن خواهد شد.

امروزه دستگاه ردیاب خودرو یا همان دزدگیر جی پی اس خودرو بهترین و ایمن ترین سیستم امنیتی خودرو در جهان است.

چگونگی ردیابی خودرو توسط دستگاه ردیاب خودرو:

پس از نصب صحیح ردیاب داخل خودرو، نوبت به فعال سازی عملیات ردیابی خودرو است. هنگام فعال سازی یک یوزر و پسورد به صاحب خودرو داده می شود تا از طریق آن به قسمت سامانه ردیابی خودرو وارد شود. پس از فعال سازی سامانه ردیابی خودرو، شما می توانید موقعیت لحظه به لحظه خودرو در هر مکانی که هستید بر روی گوگل مپ مشاهده کنید.

دسگاه ردیاب خودرو علاوه بر مکان یابی دقیق خودرو، وضعیت در و موتور ماشین و سرعت لحظه ای خودرو را نیز اعلام می کند. با نصب این دستگاه، تمامی مسیرهای پیموده شده در طول روز و حتی تا یک سال پس از تاریخ نصب، بر اساس تاریخ و زمان قابل مشاهده خواهد بود.

برخی کاربردهای ردیاب خودرو از طریق پنل کاربری

  1. امکان ردیابی خودرو در هر زمان و مکان
  2. خاموش و روشن کردن خودرو و باز و بسته کردن درهای آن از راه دور
  3. نشان دادن سرعت مجاز برای خودرو با توجه به کیلومتر و ارسال پیامک هشدار در صورت داشتن سرعت بیشتر از حد مجاز
  4. نشان دادن محدوده جغرافیایی مجاز برای خودرو و ارسال پیامک هشدار در صورت تجاوز از محدوده مجاز
  5. امکان مشاهده مسیرهای پیموده شده با توجه به تاریخ و زمان
  6. نشان دادن میزان کیلومتر پیموده شده توسط خودرو در یک زمان تعیین شده
  7. نشان دادن ساعت های روشن بودن خودرو و رانندگی در طول روز

2 thoughts on “معرفی ردیاب خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *