ردیاب, ردیاب آهنربایی, ردیاب پرتابل, ردیاب خودرو

معرفی ردیاب آهنربایی خودرو

معرفی ردیاب خودرو
ردیاب خودرو بهترین و ایمن ترین دستگاه برای حفظ امنیت خودرو شما می باشد. این ابزارهای کوچک ابعاد متفاوتی دارند و انواع متنوعی از آن ها در بازار موجود است. شما باید بهترین نوع ردیاب را برای خودرو خود انتخاب کنید تا از ایمنی آن مطمئن شوید.

در این زمینه باید قابلیت های ردیاب های مختلف را بشناسید و با توجه به بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله شما را با یکی از بهترین انواع ردیابهای خودرو به نام ردیاب آهنربایی و قابلیت های مختلف آن آشنا می کنیم.

یکی از مدرن ترین ردیاب های خودرو ردیاب های آهنربایی است که دارای مزایای بسیاری می باشد. ردیاب آهنربایی برخلاف دیگر ردیاب ها نیازی به نصب نداشته و به شکل پرتابل عمل می کند. در واقع شما حتی اگر در این زمنیه مهارت خاصی نداشته باشید می توانید این ردیاب را در مکان دلخواه در ماشینتان بچسبانید.

ردیاب های آهنربایی دارای آهنربایی قوی می باشند که موجب می شود هیچگاه حتی در هنگام ضربه و تصادف از جای خود کنده نشوند. با چسبانیدن ردیاب آهنربایی در ماشین مانند دیگر ردیاب های خودرو امکان مکان یابی و ردیابی آنلاین خودرو با ورود به سامانه در هر زمان و مکان وجود دارد.

با نصب ردیاب آهنربایی شما می توانید خودرو خود را به صورن آنلاین در هر زمان و مکان از طریق گوشی، تبلت و کامپیوتر خود ردیابی کنید. ردیاب های آهنربایی در اشکال مختلف ساخته می شوند. ردیاب را می توانید زیر یا داخل ماشین نصب کنید. توصیه می کنیم ردیاب را در مکانی بچسبانید که در صورت سرقت ماشین، سارق نتواند آن را ببیند.

ردیاب آهنربایی با باتری روشن می شوند. شارژ این باتری پس از مدت معینی تمام می شود و شما باید آن را دوباره شارژ کنید. پیش از اتمام شارژ باتری شما یک ایمیل یا پیامک مبنی بر اتمام شارژ باتری دریافت خواهید کرد.

ردیاب آهنربایی خودرو

معرفی ردیاب آهنربایی خودرو

 

ردیاب آهنربایی خودرو یکی از بهترین ردیاب های موجود است که وجه تمایز آن با دیگر ردیاب ها عدم نیاز به سیم کشی ماشین است. این ردیاب به دلیل آهنربایی بودن در هرجای ماشین قابل چسباندن است. می توانید از ردیاب های آهنربایی برای ردیابی افراد مختلف، کیف، کوله بچه ها، چمدان و … نیز بهره برید. اندازه ردیاب های آهنربایی مختلف می تواند کوچکتر از یک کبریت و یا اندازه یک گوشی سامسونگ باشد.

مدت زمان باتری این ردیاب های آهنربایی نیز متغیر است. بعضی باتری ها یک هفته و بعضی تا 30 روز هم نیاز به شارژ شدن ندارند. این دستگاه با یک سیمکارت راه اندازی می شود. این ردیاب ها ضدآب و ضدآتش می باشند و غالبا سبک وزن هستند.

برخی قابلیت های ردیاب آهنربایی خودرو:
• مجهز به سنسور دما
• مجهز به سنسور تکان دهنده
• مجهز به سنسور ورود و خروج از محدوده جغرافیایی
• مجهز به سنسور هشدار برای سرعت بیش از حد مجاز
• مجهز به سنسور کاهش باتری و اعلام پیامک هشدار

1 thoughts on “معرفی ردیاب آهنربایی خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *