ردیاب, ردیاب آهنربایی, ردیاب پرتابل, ردیاب خودرو

مزایای ردیاب آهنربایی

مزایای ردیاب آهنربایی

تولید ردیاب آهنربایی و عرضه ی گسترده ی آن به بازار به طور واضحی توانست شیوه هایی که افراد می توانند از اتومبیل خود محافظت کرده و آن را تحت نظر قرار دهند را افزایش دهد. همچنین برای محافظت از وسایل ارزشمند و و اعضای خانواده ی خود نیز می توانید از این ردیاب های آهنربایی بهره ببرید. واقعیت این است که این ردیاب ها بسیار منعطف بوده و می توانید در بسیاری از وسایل و دستگاه ها آن را قرار دهید. ماشین و وسایل ارزشمند شما ممکن است بسیار جابجا شود و به مکان های مختلفی برود و هیچکس نمی تواند به راحتی متوجه وجود یک ردیاب آهنربایی بر روی این وسایل شود. همچنین تشخیص این ردیاب ها و اینکه در کجا جاساز شده اند برای دزدان و سارقان نیز امری بسیار مشکل و گاها نشدنی خواهد بود. این ردیاب ها می توانند در بسیاری از مکان ها درون خودرو و حتی درون قوس سپر خودرو نیز جای بگیرند.

بعضی دیگر از مزایای ردیاب های آهنربایی شامل موارد زیر می باشد:

  • نیاز به نصب خاصی ندارد و به راحتی در هر جایی قرار می گیرد.
  • به راحتی می توانید آن ها را از یک وسیله ی نقلیه جدا کنید و به وسیله ی نقلیه ی دیگری بچسبانید.
  • نیاز نیست به فضای داخلی اتومبیل دسترسی داشته باشید تا بتوانید آن را نصب کنید و در هر جایی خارج از خودرو که فلزی باشد، مانند درون سپر و یا گلگیر می توانید آن را نصب کنید.
  • باتری ردیاب آهنربایی طول عمر بالایی دارد.
  • این ردیاب ها کاملا مخفی و تحت پوشش هستند. هیچ صدایی ندارند. هیچ نور و هیچ اطلاعات قابل تشخیصی ندارند.

ردیاب آهنربایی چگونه کار می کند؟

ردیاب های آهنربایی در شکل ها و سایز های مختلفی طراحی و تولید می شوند. بر اساس نیازی که شما دارید، یکی از این ردیاب ها می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. ردیاب های آهنربایی را می توانید به سادگی مورد استفاده قرار دهید. تمام این ردیاب ها که آن ها را از فروشگاه خریداری می کنید قابلیت این را دارند که با یک سیم کارت راه اندازی شوند. شما در ابتدا نیاز به اطلاعات جهت یک ورود شخصی به پنل نقشه ی مکان یابی خود دارید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه خود را شارژ کنید، وارد نرم افزار آن که روی کامپیوتر شما نصب شده است شوید و ردیاب آهنربایی آماده است که کار کند.

از آنجایی که اکثر ردیاب های آهنی قدرت چسبندگی بالایی به آهن دارند، می توانید دستگاه ردیاب را حتی در زیر ماشین و یا هر وسیله ای که سطحی از آهن صاف داشته باشد قرار دهید. فقط مطمئن شوید که دستگاه را به قسمتی که آهن ضعیفی دارد و یا به زیر مخزن سوخت اتومبیل نچسبانید. اگر به این نکات توجه کنید، ردیاب آهنربایی شما برای مدت طولانی و بدون هیچ نگرانی در جای خود باقی خواهد ماند.

عمر باتری ردیاب آهنربایی چگونه است؟

ردیاب های آهنربایی در شکل، اندازه و طرح های گوناگون و با قدرت آهنربایی و قدرت باتری متمایز ساخته می شوند. ردیاب های آهنربایی که باتری قابل قبول و قدرتمندی داشته باشند می توانند بنا بر مدل و کاربرد خود از 7 تا 10 روز الی 6 ماه کامل بدون نیاز به شارژ مجدد کار کنند.

در باتری های لیتیومی، فاکتور های بسیاری وجود دارند که می توانند بر سطح شارژ باتری تاثیر بگذارند. حتی وضعیت هوا نیز می تواند بر روی باتری ها تاثیر مستقیم داشته باشد. شما بر روی هر ردیاب آهنربایی به طور واضح مدت زمانی را که می تواند با یک بار شارژ شدن کار کند را مشاهده خواهید کرد. پس از آن انتخاب با شماست که بر اساس نیازی که دارید، ردیاب مناسب با باتری مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *