ردیاب, ردیاب خودرو, ردیابی افراد

ردیاب خودرو مدارس

فواید نصب ردیاب خودرو مدارس

دستگاه ردیاب جی پی اس یکی از محبوب ترین تکنولوژی های مدرن در عصر حاضر است. شما به کمک ردیاب جی پی اس می توانید خودرو خود را پیدا کنید و به راحتی از سلامت سالمندان، کودکان و حیوانات خود نیز اطمینان حاصل کنید و در صورت گم شدن به راحتی آن ها را پیدا کنید.

یکی از کاربردهای جالب ردیاب جی پی اس نصب آن ها در خوردو حامل دانش آموزان است. مدارس مختلف می توانند جهت جذب رضایت والدین و بالا بردن کیفیت خدمات رسانی از این تکنولوژی بهره مند شوند. با نصب این ردیاب ها در اتومبیل مدارس، می توان بهتر از قبل از دانش آموزان نگهداری کرده و در هر زمان و هر مکان آن ها را جستجو کرد.

کنترل بهتر و نظم بیشتر

بعضی رانندگان به دلیل خستگی و یا سهل انگاری ممکن است دیرتر از زمان تعیین شده سر کار بروند و باعث معطلی دانش آموزان شوند.  وقتی هم که به آن ها زنگ می زنید بهانه های مختلفی برای دیرآمدنشان می آورند. با نصب این ردیاب های جی پی اس در خوردو مدارس، می توانید از مکان دقیق خودرو اطلاعات بدست آورید. مثلا می توانید بفهمید آیا واقعا خودرو مدارس در ترافیک گیر کرده با نه؟

در واقع با نصب ردیاب جی پی اس به راحتی می توانید از مکان دقیق خودرو مططع شوید. استفاده از این تکنولوژی به کنترل دقیق و منظم رانندگان خودرو مدارس بسیار کمک خواهد کرد

برخی مزایای نصب ردیاب خودرو مدارس:
  1. آگاهی از زمان دقیق رسیدن سرویس مدرسه برای خانه هر کدام از دانش آموزان
  2. آگاهی از زمان دقیق حرکت خودرو از درب خانه هر دانش آموز تا زمان رسیدن به مدرسه
  3. آگاهی از مکان دقیق خودرو مدرسه در هر لحظه
  4. امکان تشخیص مسیر خودرو و خارج شدن آن از محدوده تعیین شده
  5. شناسایی مسیرهای شلوغ و پرترافیک
  6. ارسال پیامک به وسیله ردیاب به محض رسیدن دانش آموز به در مدرسه و در خانه
  7. امکان آگاهی از زمان دقیق رسیدن سرویس دانش آموزان به در هر مدرسه
  8. آگاهی از میزان سرعت رانندگی خودرو مدرسه
  9. امکان مشاهده تمام حرکات خوردو مانند توقف و حرکت
  10. مهمترین مزیت نصب ردیاب جی پی اس در خودرو مدارس، اطمینان والدین از سلامت فرزندان و بالا رفتن کیفیت خدمات رسانی مدارس است.
فواید نصب ردیاب خودرو مدارس

پدر و مادرها همیشه نگران سلامتی فرزندان دلبند خود هستند و اگر فرزندشان حتی چند دقیقه دیر کند به شدت نگران شده و با مدرسه تماس می گیرند. با نصب ردیاب جی پی اس در خودرو مدارس، مدیران مدرسه و والدین دیگر نگرانی برای سلامت دانش آموزان نخواهند داشت و هر زمان که بخواهند می توانند با داشتن یک یوزرنیم و پسورد وارد سایت ردیاب مورد نظر شده و به صورت آنلاین و لحظه به لحظه از مکان و مسیر دقیق خودرو مدارس باخبر شوند. هنگام نصب ردیاب جی پی اس در خودرو مدرسه، یوزرنیم و پسورد به شما داده خواهد شد.

1 thoughts on “ردیاب خودرو مدارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *