جی پی اس, ردیاب

ردیاب حیوانات

ردیابی حیوانات از طریق دستگاه ردیاب

ردیاب ها کاربردهای جالب زیادی دارند که یکی از این کاربردها، امکان ردیابی حیوانات مختلف می باشد. این کاربرد جی پی اس برای ردیابی حیوانات خانگی بسیار با ارزش می باشد و در صورت گم شدن حیوان خانگی، پیدا کردن آن بسیار آسان است.

یکی از محبوبترین حیوانات خانگی سگ ها هستند. سگ به عنوان باوفاترین حیوان شناخته می شود و به همین دلیل ارتباط بسیار عمیقی بین سگ ها و صاحبانشان وجود دارد. سگ ها نگهبانان بسیار خوبی برای خانه های بزرگ هستند و امرزوه انواع سگ ها از نژادهای مختلف در خانه ها وجود دارند.

برخی از این سگ ها قیمت بسیار بالایی دارند و حفظ امنیت آن ها برای صاحبانشان بسیار مهم است. ردیاب و جی پی اس ها وسیله ای بسیار ارزشمند و مفید برای ردیابی و پیدا کردن حیوان خانگی شماست.

نصب ردیاب و جی پی اس برای سگ ها انواع مختلفی دارد و حتی نوع زیرپوستی آن نیز بسیار پرطرفدار است. یکی از وسایل برای ردیابی سگ ها دستگاه ردیاب جی پی اس LINK AKC می باشد. در این مقاله شما را با این جی پی اس و کاربرد آن در ردیابی سگ های خانگی آشنا می کنیم.

ردیاب جی پی اس LINK AKC

ردیاب جی پی اس LINK AKC دستگاهی کوچک است که در هنگام شب روشنایی خاصی ایجاد می کند. این ردیاب ها بسیار هوشمندانه و باظرافت طراحی شده اند و یکی از محصولات نوین در زمینه ردیاب و جی پی اس هستند. قیمت این ردیاب ها 179 دلار بوده که برای خرید آن می توانید به سایت LINK AKC مراجعه کنید. ردیاب جی پی اس LINK AKC 3 سال گارانتی دارد.

خصوصیات ردیاب جی پی اس LINK AKC
  1. امکان ردیابی آنلاین

یکی از بهترین ویژگی های این ردیاب ها امکان ردیابی دقیق سگ است. با نصب این ردیاب جی پی اس بر روی قلاده سگ می توانید هر لحظه از موقعیت مکانی حیوان خانگی خود آگاه شوید.

  1. گزارش میزان فعالیت سگ

این ردیاب می تواند میزان فعالیت های روزانه سگ را برای شما مشخص کند.

  1. دما

یکی دیگر از امکانت جالب این دستگاه ها این است که می توانند دمای محیطی که سگ در آن قرار دارد را برای شما ارسال کنند.

  1. چراغ

ردیاب جی پی اس LINK AKC مجهز به یک چراغ است که در نور شب کاملا دیده می شود. نور این چراغ از LED دستگاه پخش شده و در صورتی که نیاز باشد به مکانی تاریک بروید می توانید از نور این چراغ استفاده کنید.

  1. یکی دیگر از ویژگی های این ردیاب ها امکان شارژ کردن آن از طریق پورت USB است. با این روش نیز ردیاب کاملا شارژ می شود و تمامی اطلاعات مورد نظر را نیز بر روی گوشی شما ارسال می کند.

ردیاب ها یکی از مهمترین وسایل دنیای مدرن هستند که امنیت و راحتی را برای ما بیشتر کرده اند. این ابزار در اشکال متنوع و با کاربردهای مختلفی روانه بازارها شده اند که مهمترین آن ها ردیاب خودرو، ردیاب حیوانات و ردیاب های شخصی (ردیاب کمربند، ردیاب کفش، ردیاب کیف پول، ردیاب انگشترو …) هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *