gps خودرو, gps ردیاب, ردیاب, ردیاب آهنربایی, ردیاب پرتابل

درباره ردیاب آهنربایی

درباره ردیاب آهنربایی

درباره ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی یکی از مناسب ترین دستگاه ها جهت ردیابی خودرو و وسایلی است که قسمتی از آن ها از فلز ساخته شده است. این ردیاب ها در واقع عملکردی مشابه با سایر ردیاب ها دارند و مکان خودرو یا وسیله ی شما را که ردیاب به آن وصل شده است را نشان می دهد. نکته ی قابل توجه این است که ردیاب آهنربایی بسیار منعطف است و می توان به واسطه ی آن از بسیاری دارایی ها محافظت کرد.

می توانید این ردیاب را به سادگی به زیر خودروی خود متصل کنید و مطمئن باشید که کسی متوجه آن نخواهد شد. همچنین آهنربای این ردیاب ها بسیار قوی است. باید ضربه ی فوق العاده سنگینی به آن ها وارد شود که کنده شوند (احتمال کنده شدن این ردیاب ها بسیار ضعیف است).

همچنین اتومبیل تنها وسیله ای نیست که می تواند به وسیله ردیاب آهنربایی ردیابی شود. شما می توانید تمام دارایی ها و وسایل ارزشمند خود که امکان اتصال به ردیاب آهنربایی دارند را مجهز به این نوع ردیاب کنید. همچنین تشخیص این ردیاب ها و اینکه در کجا جاساز شده اند برای دزدان و سارقان نیز امری بسیار مشکل و گاها نشدنی خواهد بود

درباره ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی یکی از مناسب ترین دستگاه ها جهت ردیابی خودرو و وسایلی است که قسمتی از آن ها از فلز ساخته شده است. این ردیاب ها در واقع عملکردی مشابه با سایر ردیاب ها دارند و مکان خودرو یا وسیله ی شما را که ردیاب به آن وصل شده است را نشان می دهد.

نحوه عملکرد ردیاب آهنربایی

انواع ردیاب آهنربایی در بازار وجود دارند که توسط برند های مختلف تولید و عرضه می شوند. اینکه شما کدام برند را خریداری کنید، بستگی به ویژگی های مد نظر شما و بودجه ای است که در اختیار دارید. به طور کلی این ردیاب ها به واسطه ی یک نرم افزار کار می کنند. این نرم افزار بر روی گوشی هوشمند شما یا روی سیستم کامپیوتر شما نصب می شود.

به طور معمول نحوه عملکرد ردیاب آهنربایی به این گونه است که با یک سیم کارت راه اندازی می شود. پس از آن لازم است با نام کاربری و پسورد خود وارد نرم افزار شده و مکان یابی را شروع کنید. البته قبل از همه ی این ها حتما ردیاب آهنربایی را در موقعیت مناسب و خارج از دید قرار داده اید.

گفته شد که ردیاب های آهنربایی قدرت چسبندگی بالایی دارند. بنابراین می توانید آن را حتی زیر خودرو نیز نصب کنید. توجه داشته باشید که ردیاب را زیر مخزن خودرو یا قسمت هایی که آهن ضعیفی دارند نصب نکنید. بعلاوه برای اینکه ردیاب بر اثر تماس با آب و دیگر مایعات خراب نشود، بهتر است یک کاور روی آن بکشید تا آب به مرور زمان به ردیاب نفوذ نکند. با رعایت این نکات مشکلی برای استفاده از ردیاب نخواهید داشت.

باتری ردیاب آهنربایی

به طور کل در همه ی ردیاب ها، کیفیت باتری از نکات بسیار مهمی است که باید مد نظر داشته باشید. ردیاب قرار است در شرایطی خاص نظیر سرقت، گم شدن و… به کمک شما بیاید. اگر در همچین شرایطی باتری ردیاب شما تمام شود، انگار که اصلا ردیابی ندارید. بنابراین ردیاب با باتری ضعیف را بهتر است اصلا نداشته باشید.

ردیاب آهنربایی نیز از این امر مستثنی نیست و البته باتری در این ردیاب ها از اهمیت بالا تری برخوردار است. این نوع ردیاب ها از آن جایی که به راحتی نصب شده و به راحتی جدا می شوند، توسط نیروی پلیس نیز جهت ردیابی مظنونین به کار می رود. بنابراین برای ردیابی های طولانی، باتری دستگاه بدون شارژ مجدد باید بتواند برای چند روز دستگاه را روشن نگه دارد. البته متوسط عمر باتری ردیاب آهنربایی تا قبل از نیاز به شارژ مجدد معمولا یک هفته است.

در باتری های لیتیومی، فاکتور های بسیاری وجود دارند که می توانند بر سطح شارژ باتری تاثیر بگذارند. حتی وضعیت هوا نیز می تواند بر روی باتری ها تاثیر مستقیم داشته باشد. شما بر روی هر ردیاب آهنربایی به طور واضح مدت زمانی را که می تواند با یک بار شارژ شدن کار کند را مشاهده خواهید کرد. ردیاب های خاصی وجود دارند که عمر باتری آن ها چند ماه است. بنابراین بر اساس نیاز خود و همچنین با احتساب حاشیه ی امنیت، ردیابی که مناسب برای فعالیت شما باشد را خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *