ردیاب, ردیاب شخصی, ردیابی افراد

خرید ردیاب سالمندان

خرید ردیاب سالمندان2

خرید ردیاب سالمندان

اگر قصد دارید به بهترین نحو از عزیزان سالمند خود مراقبت کنید، ردیاب سالمندان یکی از بهترین ابزار ها در این زمینه است. اگر می خواهید از پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ یا هر عزیز سالمندی مراقبت کنید، این ردیاب ها قادرند تا در این مسیر به شما کمک کنند. بسیاری از این عزیزان در سنین بالا ممکن است به بیماری های مختلف مبتلا شوند که دلیل اصلی آن کهولت سن و سال است.

شما مانند میلیون ها انسان دیگر ممکن است مخالف فرستادن عزیزانتان به خانه ی سالمندان باشید و شاید قصد داشته باشید به کمک یک پرستار یا شخصا از عزیز سالمند خود مراقبت کنید. ردیاب سالمندان می تواند در وضعیت های مختلف به شما کمک کند.

اگر قصد دارید به بهترین نحو از عزیزان سالمند خود مراقبت کنید، ردیاب سالمندان یکی از بهترین ابزار ها در این زمینه است. اگر می خواهید از پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ یا هر عزیز سالمندی مراقبت کنید، این ردیاب ها قادرند تا در این مسیر به شما کمک کنند.

اگر فردی که دچار فراموشی مقطعی یا دائمی شده است بدون اطلاع شما یا پرستار از منزل خارج شود، در حالت عادی شما را در موقعیت بسیار پیچیده و دلهره آوری قرار داده است. اما اگر فرد از قبل مجهز به ردیاب باشد، اوضاع کاملا متفاوت است.

به راحتی می توانید در این شرایط با اتصال به گوشی هوشمند یا سیستم کامپیوتر خود، ردیابی سالمند را آغاز کرده و از مکان او مطلع شوید. سپس می توانید در کمترین زمان ممکن به کمک او بروید. این تنها یک مثال از کاربرد های متعدد ردیاب سالمند است.

خرید ردیاب سالمندان1

دکمه ی sos در ردیاب سالمندان

اگر تا کنون یک دستگاه ردیابی سالمند را از نزدیک دیده باشید یا عکس آن را در اینترنت مشاهده کرده باشید، احتمالا متوجه یک دکمه روی آن شده اید. این دکمه که عموما عبارت sos روی آن نوشته شده است برای مواقعی است که عزیز سالمند می خواهد شما را از موقعیت خطرناکی که در آن قرار دارد مطلع کند. در مواقعی ممکن است این عزیزان قدرت تکلم نداشته باشند یا به دلیل بیماری صدای آن ها بسیار ضعیف باشند. بنابراین حتی اگر در یک خانه باشید هم ردیاب سالمندان می تواند به شما کمک کند. سالمند با فشار دکمه sos هشداری را ارسال می کند که از طریق پیامی به موبایل شما ارسال می شود. حال می توانید به کمک عزیز خود بشتابید.

سنسور سقوط در ردیاب سالمندان

زمانی ارزش این ویژگی منحصر به فرد را متوجه خواهید شد که عزیزان شما دچار مشکلات حرکتی باشند و احتمال سقوط و افتادن آن ها وجود داشته باشد. این سنسور بر روی برخی ردیاب های حرفه ای نصب شده است و به عنوان یک امکان عالی با شیوه ی خاصی به ردیابی سالمند کمک می کند. اگر عزیز شما از روی تخت، پله یا… پرت شود و یا در هر مکانی بر روی زمین بیفتد، این ویژگی باعث می شود تا شما مطلع شوید. سنسور های ردیاب به تغییر ارتفاع سریع حساس هستند و آن را از طریق نرم افزاری که بر روی گوشی موبایل خود دارید، به شما اطلاع خواهد داد. ردیاب هایی نظیر iTraq و Mindme از این ویژگی برخوردار هستند. بهتر است حتما قبل از خرید ردیاب سالمندان، از ویژگی های آن مطلع باشید تا ردیاب برای شما مفید باشد.

ردیابی سالمند از طریق مرکز ردیابی

این شیوه ی ردیابی در کشور ما مورد استفاده قرار نمی گیرد. در برخی کشور ها ردیاب هایی را به مچ پا یا دست افراد متصل می کنند. در صورتی که خطری این افراد را تهدید کند، پیامی برای شخص مراقب او ارسال می شود. این شخص تماسی را با مسئولین مرکز ردیابی برقرار می کند و این افراد از طریق اورژانس های لازم، اقدام به کمک رسانی به فرد سالمند می کنند. این شیوه ی ردیابی سالمند بسیار سریع و موثر است.

خرید ردیاب سالمندان2

دیگر استفاده های ردیاب سالمندان

ردیاب سالمندان در واقع می تواند در شرایط مشابه مورد استفاده قرار بگیرد. لازم نیست فرد حتما سالمند باشد که واجد شرایط استفاده از این ردیاب ها باشد. تمامی افرادی که دچار مشکلات آلزایمر و فراموشی هستند، از مشکلات حرکتی و… رنج می برند می توانند از این ردیاب ها بهره ببرند. در واقع افراد در هر سن و سالی در صورت نیاز می توانند از این ردیاب ها استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *