جی پی اس, ردیاب, ردیابی افراد

امنیت فرزندان با ردیاب کودک

امنیت فرزندان با ردیاب کودک

ردیاب کودک یک ابتکار بسیار کاربردی است که این روز ها خانواده ها از آن بهره می برند تا امنیت فرزندان خود را بیشتر کنند. می توان گفت این ردیاب ها از کاربردی ترین ابتکاراتی است که طی سال های اخیر برای افزایش امنیت کودکان به وجود آمده و به صورت گسترده در بازار عرضه شده است.

زمانی که صحبت از کودکان به میان می آید کوچکترین کم کاری و بی اهمیتی قابل قبول نیست. کودکان ما سرمایه ها و عزیز ترین چیز هایی هستند که در دنیا داریم. با استفاده از ردیاب کودک می توانیم با خیال راحت تری آن ها را به بیرون از منزل برای رفتن به مدرسه، کلاس های ورزشی و… بفرستیم. همچنین آسودگی خاطر باعث می شود که بتوانیم راحت تر و با تمرکز بالاتری به انجام کار های خود بپردازیم و بازدهی بیشتری داشته باشیم. ردیاب کودک حتی باعث می شود که زمان استراحت بیشتری داشته باشیم.

با نصب این ردیاب ها بر روی کوله پشتی یا یکی از لباس های کودک خود می توانیم کم کم به استقلال کودک احترام بگذاریم و او را وارد جامعه کنیم و در عین حال کاملا حواسمان به کودکمان باشد و از او مراقبت کنیم تا گزندی به او وارد نشود.

ردیاب کودک در کوله پشتی کودک

کودکان بسیار سر به هوا و بازیگوش هستند و به راحتی احتمال دارد گم شوند. با این اوصاف یک روش قطعی وجود دارد که در هر لحظه بدانید آن ها کجا هستند. این روش ساده و قطعی، به کارگیری ردیاب کودک در کوله پشتی کودک است. اگر تا به حال برایتان پیش آمده باشد که در خیابان یا در فروشگاه ها یا پاساژ های بزرگ برای چند ثانیه یا چند دقیقه کودک خود را گم کرده باشید، می دانید که هیچ نگرانی و استرسی بالاتر از نگرانی گم کردن فرزند نیست. اگر در پارک، پاساژ یا هر مکان دیگری در مرکز شهر کودک خود را گم کنید بسیار ترسناک است اما با ردیاب کودک می توانید به راحتی کودک خود را پیدا کنید و به سر به هوایی و بازیگوشی او پایان دهید.

دریافت آلارم به صورت ایمیل یا پیامک

یکی از ویژگی های عالی ردیاب کودک این است که می توانید محدوده یا مسیر جغرافیایی برای کودک خود تعیین کنید و در صورتی که فرزندتان از این محدوده یا مسیر خارج شد، آلارم را دریافت کنید. برای مثال زمانی که کودکتان از مدرسه به خانه می آید، اگر کودک از مسیری که شما برای برگشت به خانه روی دستگاه مشخص کرده اید خارج شود و به مسیر اشتباه برود، شما هشداری را دریافت خواهید کرد مبنی بر اینکه مسیری که کودکتان از آن می آید اشتباه است. حال که می دانید کودک شما از این مسیر احتمالا به منزل نخواهد رسید، می توانید با او تماس بگیرید و یا به هر ترتیبی از کودک خود مراقبت کنید.

دریافت آلارم خروج از مدرسه با ردیاب کودک

قبل از اینکه ردیاب ها به صورت کاربردی عمومی در اختیار همه ی مردم قرار بگیرند، پیش می آمد که کودکان از مدرسه خارج می شوند و خیلی اوقات مسئولین مدرسه و خانواده ها از این مساله مطلع نمی شدند. حال با ردیاب های کودک و ویژگی محدوده یا حصار جغرافیایی که در آیتم قبل راجع به آن صحبت شد، خانواده ها به راحتی در صورت خروج فرزندان از مدرسه مطلع خواهند شد. روش کار به این صورت است که یک حصار جغرافیایی دور مدرسه مشخص می شود و در صورتی که کودک از آن حصار فرضی خارج شود خانواده از طریق ایمیل یا پیامک متوجه خواهد شد. حال با اطلاع از این که کودک از مدرسه خارج شده است، می تواند اقدامات لازم را از طریق مسئولان مدرسه و یا به طور شخصی انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *