ردیاب, ردیاب خودرو

آشنایی با ردیاب ماهواره ای خودرو

آشنایی با ردیاب ماهواره ای خودرو

GPS در واقع سیستم موقعیت یاب جهانی است که همزمان به وسیله 24 ماهواره در اطراف زمین اطلاعات مختلف را مخابره می کند. درخواست های مختلف برای ماهواره ها فرستاده می شوند و همه آن ها بر اساس طول و عرض جغرافیایی، موقعیت شما را تشخیص داده و اطلاعات را برای دستگاه GPS ارسال می کنند.

یکی از کاربردهای دستگاه GPS امکان ردیابی خودرو از هر مکان و در هر زمان است که موجب کاهش سرقت و افزایش ضریب امنیت خودروها می شود. ردیاب ماهواره ای خودرو یکی از بهترین تجهیزات برای ردیابی خودروی شما می باشد.

مزایای نصب ردیاب ماهواره ای خوردو:

ردیاب ماهواره ای خوردو اطلاعات مفید بسیاری همچون امکان موقعیت یابی خودرو در هر زمان و هر مکان، مشاهده میزان مسیر طی شده، روشن یا خاموش بودن ماشین، میزان سوخت مصرفی، محدوده مجاز رانندگی، وضعیت باتری، بررسی وضعیت دزدگیر خودرو و … را فراهم می سازد.

ردیاب های ماهواره ای خودرو روی انواع اتومبیل مانند ماشین های شخصی، خودروهای ادرای و ارگانی، انواع ماشین های بزرگ و کوچک، کامیون های حمل سوخت، حمل بار و ناوگان و حمل و نقل مسافر قابلیت نصب دارد. با نصب این ردیاب ها امکان مدیریت آسان تر و دقیق تر ناوگان های حمل و نقل مسافر، حمل بار و سوخت در تمامی جهان فراهم شده است.

ردیاب ماهواره ای خوردو دارای پورت هایی بخصوصی است که قابلیت های بسیار مهمی به این سیستم بخشیده است. قابلیت هایی نظیر سنسور حساس به رطوبت و دما، سنسور اثر انگشت، سنسور هشدار میزان مصرف سوخت و دوربین های مدار بسته از جمله قابلیتهای این سیستم می باشند.

با نصب ردیاب های ماهواره ای خودرو کشف خودورهای مسروقه راحت تر شده است و به همین دلیل باید اطلاعات ردیاب ماهواره ای خودرو خود را در اختیار پلیس قرار داد.

4 thoughts on “آشنایی با ردیاب ماهواره ای خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *